22:12

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam

 Witajcie. Dzisiaj przygotowałam dla was recenzję czegoś co na pierwszy rzut oka, może wydawać się niczym ciekawym, a mianowicie mówię o lizakach. Nie są to zwykłe lizaki, a co w nich niesamowitego?. Zapraszam do dalszego czytania.

 

Od Producenta:

Zdrowy Lizak Mniam-Mniam to jedyny lizak dostępny na polskim rynku, który posiada:

Znak akceptacji PTS został przyznany na podstawie badania klinicznego, które potwierdziło wpływ Zdrowego Lizaka Mniam-Mniam na profilaktykę zdrowia zębów.
Podczas badania stwierdzono, że Zdrowy Lizak Mniam-Mniam:
-zwiększa przepływ śliny, co wspomaga fizjologiczne oczyszczanie powierzchni zębów
-zapobiega spadkowi pH śliny oraz zwiększa jej zasadowość i dzięki temu pomaga chronić powierzchnie zębów przed szkodliwym działaniem kwasów
-obniża poziom glukozy w ślinie, dzięki zastąpieniu cukru ksylitolem pomaga w zachowaniu mineralizacji zębów
-dzięki zastąpieniu cukru ksylitolem pomaga w zachowaniu mineralizacji zębów
 
 
Moja opinia:
Muszę przyznać, że te lizaki bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Z wyglądu przypominają cukierki pudrowe, które jadłam w dzieciństwie. Niewątpliwym atutem jest to, że lizaki są dostępne w kilku smakach, więc każde dziecko znajdzie swój ulubiony, ale pewnie zastanawiacie się co w nich takiego niesamowitego?. A więc odpowiadam: są słodzone ksylitolem, a nie białym cukrem, chronią zęby, obniżają poziom glukozy w ślinie i zawierają witaminę C i D. Dzieciom bardzo posmakowały te lizaczki, myślę, że to świetna forma, żeby zastąpić słodycze właśnie taką zdrowszą alternatywą. To nie wszystko, ponieważ są jeszcze lizaki na gardło z tymiankiem i szałwią, które idealnie sprawdzą się w sezonie chorobowym, który obecnie panuje i wesprą odporność dziecka.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę producenta: WWW i FB

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Testowanie produktów , Blogger