wtorek, 25 czerwca 2013

Eveline Cosmetics - Termoaktywne Serum wyszczuplające .

Jakiś czas temu od Doliny Kremowej otrzymałam Termoaktywne Serum wyszczuplające . Dzisiaj przyszła pora na jego recenzje .

O produkcie :
Pierwsze Termoaktywne Serum Wyszczuplające Antycellulit opracowane w laboratorium Eveline Cosmetics to unikatowa receptura zawierająca aktywne składniki, które skutecznie walczą z uporczywym cellulitem i nagromadzonym tłuszczem, pomagając udoskonalić kształt kobiecego ciała. Zaawansowana technologicznie formuła Thermo Fat Burner delikatnie rozgrzewa skórę, dzięki czemu umożliwia błyskawiczną penetrację substancji aktywnych w głąb epidermy zapewniając maksymalne efekty. Komórki tłuszczowe ulegają redukcji, skóra staje się bardziej jędrna, a sylwetka nabiera idealnych kształtów.

Moja opinia :
Wcześniej jakoś nie wierzyłam w takie cuda i nadal specjalnie nie wierze że bez wysiłku osiągniemy zgrabną sylwetkę  . Moim zdaniem serum spełni tylko i wyłącznie swoje zadanie w połączeniu wraz z ćwiczeniami . Ja serum stosowałam wraz z ćwiczeniami i zauważyłam efekty . Bez ćwiczeń efekty są mało widoczne lub prawie ich nie ma . Zawsze przed ćwiczeniami nakładam nie wielką warstwę serum na ciało . Widać zaczerwienienia na skórze co oznacza że serum zaczyna działać . Po chwili zaczerwienienia znikają w mgnieniu oka i nie ma nawet śladu . Serum nie ma mocno duszącego zapachu , jak na serum tego typu pachnie całkiem w porządku . Opakowanie jest dobrze wykonane . Nie wyślizguje się z ręki . Myślę że jest wart swojej ceny , ponieważ jest całkiem wydajny i starcza na długo . Aktualnie na stronie doliny kremowej trwa promocja na te serum teraz można je kupić za 15,30 a wcześniej było po 17 zł . Osoby , które chcą się zapoznać z asortymentem firmy odsyłam na stronę : klik  .   A wy macie jakieś zdanie na temat tego serum ? ; ) .


Ps. Jest to mój 200 post . Dziękuje wam że zaglądacie do mnie i że mogę dla was pisać ; )

3 komentarze: