środa, 16 października 2013

Recenzja Statuetki od CrystalCity

Jakiś czas temu od CrystalCity otrzymałam szklaną statuetkę . Dzisiaj pokażę wam pokaże jak się prezentuje , oraz przybliżę wam moją opinie na jej temat .
Co mówi o sobie firma :
Działalność produkcyjną w obszarze gadżetów reklamowych, pamiątek oraz upominków w wykonywanych w technologii grawerowania laserem 3D rozpoczęliśmy w 2009 roku. Od tego czasu systematycznie inwestujemy w swój park maszynowy oraz jakość obsługi. Oferujemy szeroki wybór szklanych statuetek, które poddajemy obróbce laserem 3D. Wykonujemy w nich grawerunki grafik 2D, modeli 3D oraz zdjęć przestrzennych. Każda z tych technik wyróżnia się swoimi unikalnymi właściwościami. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat przeczytaj przygotowany przez nas artykuł o technice grawerowania laserem 3D.
Z Logo CrystalCiTYmyślą o kliencie detalicznym uruchomiliśmy sklep internetowy pod marką CrystalCiTY. Za jego pośrednictwem osoby potrzebujące upominku dla najbliższych mogą w szybki i wygodny sposób zamówić spersonalizowaną statuetkę. Większość produktów dostępnych w ofercie sklepu można poddać indywidualizacji na co najmniej jeden z trzech sposobów: wybierając jeden z dostępnych szablonów (wzorów), wpisując własną dedykację lub dodając zdjęcie.


Moja opinia : 
Gdy tylko wyciągnęłam opakowanie z pudełka to od razu było widać że firma dba o klienta . Opakowanie jest bardzo eleganckie . W środku wyłożony jest delikatny materiał po to , aby szklana statuetka się nie uszkodziła . Statuetkę postawiłam oczywiście na widoku i goście bacznie się jej przyglądali i pytali gdzie takie cudo kupiłam . Statuetka  pasuje do każdego rodzaju mebli . Bardzo fajnie się prezentuje i nie zbiera się na niej dużo kurzu . Myślę że statuetka jest te bardzo fajnym prezentem . Nie dość że opakowanie takie efektowne , a statuetka to już poezja . Podsumowując statuetka zrobiła na mnie ogromne wrażenie , bardzo ładnie się prezentuje . Nie znalazłam żadnego minusu ; ) .

Dziękuje CrystalCity za otrzymaną statuetkę ! ; ). Zainteresowanych , którzy chcą zobaczyć jak ta statuetka wygląda bardziej realistycznie ( z powodu aparatu ciężko widoczny napis )  podaję link : KLIK

6 komentarzy: