poniedziałek, 11 listopada 2013

Plus ho - Naturalnie z miodem

Jakiś czas temu od plus ho otrzymałam , ich napoje z miodem . Dzisiaj podzielę się z wami opinią na ich temat .

O firmie :
+ho jest rozlewane do szklanych butelek o pojemności 330 ml, dzięki zamknięciu kapslem twist-off można je z łatwością otworzyć. Każda butelka zawiera przynajmniej 36,6 g miodu czyli prawie dwie łyżki stołowe.
Miód jest wykorzystywany przez 23% gospodarstw domowych co najmniej raz w tygodniu. Aż 20% ankietowanych spożywających miód rozpuszcza go np. w wodzie (dane z badania GFK Polonia na zlecenie Stowarzyszenia Pszczelarzy Zawodowych na reprezentatywnej grupie Polaków). +ho pozwala cieszyć się smakiem miodu i korzystać z jego naturalnych właściwości w całkiem nowy sposób. +ho pozytywnie przeszedł testy konsumenckie.
 • - 100% polski miód
 • - bez cukru
 • - bez konserwantów
 • - bez sztucznych barwników i aromatów
 • - szklana butelka 330ml
 • - kapsel twist-off
 • - przynajmniej 36,6 g miodu w każdej butelce
 • - wyprodukowany w Polsce
+ho jest nową marką na polskim rynku, która w nowatorski sposób wykorzystuje najlepsze tradycje polskiego pszczelarstwa.
+ho to wysokiej jakości polski miód i nowoczesny smak.

Moja opinia :
Nigdy wcześniej nie spotkałam się z napojami na bazie miodu pszczelego .Gdy tylko zobaczyłam je w paczce od razu musiałam spróbować troszeczkę . Oczywiście na łyczku się nie skończyło tylko na wypiciu całej butelki i następnej i jeszcze następnej . I tak oto wypiłam wszystkie cztery w ciągu 2 dni  . Napoje z miodem bardzo mi zasmakowały , nie zawierają cukru ani żadnych konserwantów czy sztucznych barwników . Czuć lekki posmak miodu , ale nie jest on mocny . Napój znajduje się w szklanej butelce z zamknięciem na kapsel tzw. twist -off , dzięki czemu otwarcie jest bardzo łatwe . Wszystkie smaki bardzo mi zasmakowały bez wątpienia  . Myślę że jak kiedyś znajdę te napoje na sklepowych półkach to kupię bez wahania ; ) . 

Dziękuje firmie plus ho za udostępnienie mi napojów do testów ! ; ) . A wy mieliście okazje kiedykolwiek ich spróbować ? ; ) .

5 komentarzy:

 1. Niestety nie znam, ale próbowałam coś podobnego a mianowicie MIOnadę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam tej firmy, a nawet pierwszy raz słyszę o tego typu napojach:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, że są takie smaczne :)

  OdpowiedzUsuń