czwartek, 14 listopada 2013

Recenzja Butelka treningowa Trainer

Jakiś czas temu dostałam od firmy MAM 2 butelki do testów . Oczywiście ja nie mam dzieci , dlatego butelki dałam mojej cioci .


Butelka treningowa Trainer (220ml)

 • butelka niekapek 
 • miękki ustnik 
 • wyjątkowo małe, wygodne uchwyty
 • atrakcyjny design (motyw bajkowi przyjaciele)
 • prosta w użyciu
Moja opinia:
Na pierwszy rzut oka , można zobaczyć ciekawe bajkowe motywy na  butelce . Motywy bardzo przyjemne dla oka tak samo jak kolor butelki , nie razi po oczach . Butelka jest przystosowana tak , aby dziecku wygodnie się ją trzymało w rączce .Uchwyty po bokach to strzał w dziesiątkę . Na butelce czuć lekkie wypustki , które zapobiegają ewentualnemu wyślizgnięciu się butelki z rączki dziecka . Przykrywka butelki zapewnia odpowiednią higienę  . Po odwróceniu butelki do góry nogami nie wydostaje się z niej napój . Dziubek niekapek sprawdził się bardzo dobrze , nie przecieka , ani nie ma z nim żadnych problemów .Żeby napój wydobył się z butelki trzeba lekko ugryźć ustnik , akurat z tym problemów nie było ; ) .Jak widać na zdjęciu poniżej buteleczka przypadła do gustu ; ) .
Dziękuje firmie MAM za otrzymaną buteleczkę do testów ; ) . Zapraszam również na fanpage MAM będąc ich fanem możecie otrzymać 20 % zniżki na zakupy akcesoriów dla waszych maluszków ;)  .

4 komentarze:

 1. Najważniejsze, że się dziecku spodobała ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać że maluszek przyjął z zadowoleniem nowy gadżet ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam okazję wypróbować mód z cytryną.Baaardzo smaczne i orzeźwiające :)

  OdpowiedzUsuń