poniedziałek, 27 czerwca 2016

Recenzja zbiorcza produktów Meglio

Witajcie. Dzisiaj przygotowałam dla was recenzję zbiorczą produktów, które miałam okazję przetestować dzięki Meglio.

1. Meglio Sgrassatore odłuszczacz lemon spray 750ml
Opis:
Nowy środek czyszczący o dużej koncentracji, owoc najbardziej zaawansowanych badań naukowych. Może mieć zastosowanie w każdym miejscu w domu i w pracy.
Piekarniki, okapy, krajalnice, talerze, zmywarki, grille, kominki, okna, żaluzje, ściany zmywalne, trudno usuwalne plamy z odzieży, buty sportowe, powierzchnie pracy, meble plastikowe, rowery, samochody, motocykle, kosiarki, silniki, sprzęty biurowe, wszystkie tłuste zabrudzenia trudne do usunięcia
Spryskać powierzchnię zabrudzoną i poczekać do 4min w przypadku plam trudno usuwalnych. Następnie spłukać. W przypadku filtrów do okapu pozostawić na 30 minut w roztworze wodnym z 10% rozpuszczonego produktu, po czym spłukać.
Moja Opinia:
Muszę przyznać, że nie pierwszy raz spotykam się z tym odtłuszczaczem, od pewnego czasu jest w moim domu na stałe. Odtłuszczacz ten znajduję się w pojemnej butelce o pojemności 750ml ze spryskiwaczem. Ma on jaskrawy żółty kolor, nawiązujący do cytrynowego zapachu. Jak można się domyśleć zapach nie jest zbyt przyjemny bo jest trochę chemiczny, ale w porównaniu z tego typu produktami nie ma wcale złego zapachu. Zawsze używam go do czyszczenia kuchenki, oraz piekarnika i tak było również w tym przypadku. Bez problemu poradził sobie z tłuszczem i innymi zabrudzeniami. Jest to produkt naprawdę godny polecenia, od dłuższego czasu jest u mnie w domu i nie zamienię go na żaden inny odtłuszczacz :)

2.Meglio Bagno
Opis:
Detergent do czyszczenia łazienki, czyści urządzenia sanitarne, kabiny prysznicowe, baterie, płytki, jednocześnie usuwając kamień. Nanieść bezpośrednio na czyszczone powierzchnie, po kilku minutach zmyć wodą. 
Moja Opinia:
Ten detergent widzę dopiero pierwszy raz i nie miałam pojęcia że jest w ofercie Meglio, ale od początku. Środek ten zamknięty jest w butelce o pojemności 500ml ze spryskiwaczem. Jeśli chodzi o zapach to ciężko jest mi go określić, ale nie jest mocno drażniący. Jeśli chodzi o działanie to jestem z niego mniej zadowolona niż z odtłuszczacza. Nie radzi on sobie z zabrudzeniami tak dobrze jakbym chciała, ale nie jest wcale źle. Stosowałam go do czyszczenia kabiny prysznicowej i baterii. Co prawda trochę radzi sobie z brudem, ale jest to takie połowiczne. Niemniej jednak kabina i baterie są zdecydowanie bardziej czystsze niż przed jego użyciem.
3. Meglio WC gel  750ml
Opis:
To specjalny środek do czyszczenia ubikacji.Usuwa wszystkie osady i kamień wapienny. 
Moja Opinia:
Tego produktu również nie miałam okazji spotkać na sklepowych półkach. Środek znajduje się w butelce o pojemności 750 ml z aplikatorem w kształcie zakrzywionego dzióbka. Ma niebieski kolor i żelową konsystencję. Jeśli chodzi o działanie to muszę przyznać, że jestem z niego zadowolona. Najlepiej po aplikacji zostawić go na dwie godziny, jest to dość długo dlatego zawsze zostawiam go na noc. Muszę przyznać, że efekty są widoczne gołym okiem, rzeczywiście produkt usuwa kamień z toalety na długi czas. Jestem naprawdę z niego zadowolona i z pewnością zostanie u mnie w domu na dłużej :).

Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj KLIK KLIK

14 komentarzy:

 1. Dobrze wiedzieć, że istnieje takie produkty

  OdpowiedzUsuń
 2. odtłuszczacz wydaje się niezły (y) ale o tej marce pierwszy raz słyszę

  OdpowiedzUsuń
 3. pierwszy raz słyszę o produkcie:) na razie mam tego typu środki więc nie pokuszę się o nie ale w przyszłości kto wie:D obserwuję:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie widziałam tej marki w sklepie.

  OdpowiedzUsuń
 5. chyba nie miałam jeszcze produktów do domu z Meglio

  OdpowiedzUsuń
 6. Odtłuszczacz mnie zaciekawił :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Produkty przydatne w każdym domu

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam odtłuszczacz i działa świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wc żel to jest po prostu miazga, każdy kamień usuwa :)

  OdpowiedzUsuń