niedziela, 28 sierpnia 2016

Gra karciana Pif Paf - Recenzja

Witajcie. Dzisiaj przygotowałam dla was recenzję gry karcianej, którą miałam okazję przetestować dzięki Pif Paf.
Opis:
Pif-Paf to rodzinno - towarzyska gra karciana, stworzona niezależnie od wielkich koncernów. Celem gry jest uniknięcie sytuacji, w której zostaje się z największą ilością kart na końcu rozgrywki. Aby temu zapobiec, należy natychmiastowo wykonywać polecenia przypisane do kart wykładanych przez poszczególnych graczy.
Każda pomyłka, może przybliżyć Cię do porażki. Przegrana, zaś wiązać się może z koniecznością wykonania zadania, które czeka na pokonanego – Skunksa do zadań specjalnych
Moja Opinia:
Bardzo lubię różnego rodzaju gry towarzyskie, więc nie mogłam doczekać się kiedy talia kart trafi w moje ręce. Testy gry zaczęły się w pewien słoneczny weekend na działce w rodzinnym gronie. Muszę przyznać, że nie słyszałam nigdy wcześniej o tej grze, ale potrafi nieźle wciągnąć. Gra polega na tym, że  gracze ustalają różne wyzwania i wykonują czynności, które są przypisane do poszczególnych kart. Wygrywa osoba, która najszybciej pozbędzie się wszystkich kart, a osoba przegrana musi spełnić życzenia reszty. Podczas gry było dużo śmiechów, a myślę że przede wszystkim o to w tym wszystkim chodzi- o dobrą atmosferę. Na początku miałam trudność, żeby zapamiętać jaka czynność jest przypisana do jakiej karty, ale dość szybko da się to przyswoić. W grze liczy się przede wszystkim refleks, oraz spostrzegawczość. Podsumowując uważam, że jest to bardzo fajna gra towarzyska, miło spędziłam czas grając w nią z rodzinną w sobotnie popołudnie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj: KLIK

10 komentarzy:

 1. Ostatnio na nowo polubiłam gry towarzyskie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię takie gry :) często wraz z znajomymi gramy w monopoly :) albo prawda czy wyzwanie I różne inne :) każda tego typu gra w fajnym towarzystwie jest świetną zabawą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ojeju ale dawno nie grałam w karty...

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie bym sama w taką zagrała :D

  OdpowiedzUsuń
 5. uwielbiam gry towarzyskie, uwielbiam!

  weronikarudnicka.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię nowe gry, które zbliżają znajomych/rodzinę, a przede wszystkim wywołują kupę śmiechu :)
  >FOXYDIET<

  OdpowiedzUsuń
 7. Z taką recenzją nigdy jeszcze się nie spotkałam! Dawno nie grałam w żadne gry karciane, ta mnie zainteresowała :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem wielką miłośniczką gier wszelakich :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Również ją testuję, jest śmiechu przy niej :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajna propozycja na długie jesienne wieczory

  OdpowiedzUsuń