16:47

Przenośny głośnik FUNKY BT MT3156 - Media Tech

Witajcie. Chyba każdy z nas lubi sobie posłuchać muzyki. Jedni lubią słuchać na słuchawkach, a drudzy przez głośniki. Jeśli jesteście fanami słuchania muzyki poprzez głośniki to mam dla was propozycję, a jest nią przenośny głośnik Funky BT od Media-Tech. Zainteresowani? To zapraszam do dalszego czytania recenzji.
Od Producenta:
Media-Tech prezentuje przenośny i funkcjonalny głośnik Bluetooth FUNKY BT MT3156 z wbudowanym akumulatorem litowo-polimerowym. Przy pełnym naładowaniu, urządzenie działa nawet do 5 godzin! Całkowita moc głośnika wynosi 3W RMS. Aktywny interfejs Bluetooth umożliwia słuchanie muzyki przesłanej bezprzewodowo z urządzenia obsługującego technologię Bluetooth (np. telefon, smartfon, tablet…)  i swobodne przemieszczanie się bez ograniczenia spowodowanego zbędnymi kablami.
FUNKY BT odczytuje pliki muzyczne z kart pamięci microSD oraz z innych nośników danych (np. pendrive). Głośnik możemy obsługiwać  z poziomu smartfona (android/iOS) lub bezpośrednio przyciskami znajdującymi się na głośniku.
Pozioma konstrukcja o mocno zaokrąglonych narożnikach prezentuje się elegancko i prestiżowo. Front głośnika pokryty jest szarą tkaniną. 
Z prawej strony znajduje się poręczny uchwyt, który ułatwia przenoszenie głośnika.
Funky BT jest przenośnym systemem głośników idealnym zarówno do użytku domowego lub biurowego, 
jak i do używania podczas wszelkiego rodzaju aktywności np. wakacyjnego wyjazdu czy imprezy plenerowej.
MT3156 pełni również funkcję przenośnego zestawu głośnomówiącego. Słuchanie muzyki przerwane telefonem nie stanowi problemu.
Moja Opinia:
Muszę przyznać, że częściej słucham muzyki przez słuchawki. Zdarza się jednak, że chce się w większym gronie jej posłuchać, dlatego taki przenośny głośnik to świetne rozwiązanie. Jest mały, poręczny, możemy zabrać go ze sobą wszędzie. W okresie letnim fajnie sprawdza się nie tylko w domu, ale również w ogrodzie czy na działce. Ma wbudowane radio, więc gdy nie mamy przy sobie telefonu nie stanowi to żadnego problemu. Jeśli chodzi o to ile głośnik działa po naładowaniu to muszę powiedzieć, że ja używałam go maksymalnie po 2 godziny i tyle jest dla mnie wystarczająco. Nie oznacza to że on działa tylko przez 2 godziny i trzeba go ładować, ponieważ ja go używałam raz 2 godziny, innym razem godzinę, ale spokojnie starcza mi na takie 2-3 słuchania więc myślę, że 5 godzin, które gwarantuje producent jest jak najbardziej możliwe. Ostatnią kwestią, która pewnie większość z was interesuje jest dźwięk. I tutaj zdziwienie, ponieważ myślałam, że nie ma co oczekiwać od takiego małego głośniczka dobrego dźwięku, ale się pozytywnie zaskoczyłam. Nie dość, że wszystko wyraźnie i czysto słychać to nawet głośność mnie zaskoczyła. Głośność regulujemy sami, ale naprawdę się zdziwiłam jak usłyszałam jak głośno potrafi grać ten głośnik. Podsumowując uważam, że głośnik jest warty uwagi. Świetnie się sprawdza również w plenerze, gra głośno i wyraźnie. Dodatkowo jest w przystępnej cenie, bo kosztuje około 50 zł więc uważam, że nie jest to wygórowana kwota.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj: WWW FB 

8 komentarzy:

Copyright © 2016 Testowanie produktów , Blogger