poniedziałek, 30 września 2013

Kilka słow wyjaśnień + recenzja

Ostatnio przez 2 tygodnie się nie odzywałam . Niestety miałam tyle kartkówek , sprawdzianów że nie nadążałam się uczyć a co dopiero wejść na komputer . Tak więc posty będą pojawiać się w miarę możliwości mam nadzieje że co najmniej 2 razy w tygodniu . Myślę że jak będę miała w weekendy luźniej to napiszę więcej recenzji a potem będę je po prostu stopniowo dodawać .
Ostatnio nawiązałam współpracę z firmą  Celiko otrzymałam do testowania 10 batoników . 5 o smaku malinowym i 5 o smaku truskawkowym .

O batonikach :
Liofilizowany baton owocowy: malinowy, truskawkowy.
Pyszna i zdrowa przekąska będąca bogatym źródłem błonnika oraz doskonałą alternatywą dla wysokokalorycznych słodyczy.

Moja opinia :
Gdy otrzymałam paczkę od Celiko z tyloma batonikami zastanawiałam się kto tyle zje ? . Widziałam już te batoniki wcześniej na innych blogach . Po bardzo dobrych recenzjach na blogach wyobrażałam sobie ich smak . Niestety rzeczywistość okazała się zupełnie inna . Batoniki moim zdaniem są dosyć specyficzne i kwaśne w smaku . Przyznam szczerze że spodziewałam się czegoś lepszego . Pewnie wiele was stwierdzi że jest to dobry baton . Owszem nie jest zły ale mnie jakoś specjalnie nie zachwycił i nie zachęcił do dalszego kupna . Myślę że Baton ma ciekawą teksturę , której nigdy wcześniej nie spotkałam w żadnym batoniku . Przy gryzieniu bardzo fajnie chrupie . Myślę  że fajne jest też to że pod tekturą na której znajduje się batonik są opisane ciekawe informacje . Podsumowując mi osobiście batonik nie przypadł do gustu . Oczywiście każdy ma własny gust i własne zdanie . Myślę że smak jest najważniejszy a smak nie jest najlepszy . Dlatego nie oceniam tego batonika za wysoko .  Dziękuje firmie Celiko za otrzymane batoniki do testów .

Chciałam też życzyć wszystkim chłopakom ( o ile jakiś chłopak w ogóle jakiś chłopak czyta moje wypociny ; p ) Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Chłopaka ! ; ) .
___________________________________________________________________________________
Przypominam też wszystkim zapominalskim że już za 5 dni koczy się konkurs u mnie na blogu ; ) . czasu już nie wiele a zgłoszeń przybywa ; ) . 
Klik
                       

7 komentarzy:

  1. Bardzo smakowicie wyglądają te batoniki ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mój ulubiony to ten truskawkowy, ale polecam też jabłuszko. Jest zdecydowanie najsłodsze z całej trójki batoników.

    OdpowiedzUsuń
  3. fajne batony zhcecią bym skosztowała.... ,,obserwuje" i zapraszam do siebie

    OdpowiedzUsuń