poniedziałek, 9 września 2013

Maska do twarzy z kompleksem algowym BingoSpa

Ostatnim produktem otrzymanym od BingoSpa jest maska do twarzy z kompleksem algowym .

O produkcie :
Nawilżanie jest jednym z podstawowych etapów każdej odmładzającej kuracji kosmetycznej. Woda jest najważniejszym składnikiem tkanek i jest szczególnie istotna dla zachowania dobrej kondycji skóry.
Bardzo dobrze rozprowadza się na twarzy,ma doskonalą konsystencje i przyjemny zapach.Skóra już po pierwszym zastosowaniu staje się delikatna,elastyczna i odpowiednio nawilżona.
Zdrowa skóra zawiera ok. 70% wody w najgłębszych warstwach skóry właściwej i 13% w powłoce zewnętrznej warstwy rogowej.
Wykorzystanie substancji aktywnych zawierających aminokwasy, cukry i niektóre minerały, pomaga zachować właściwy poziom nawilżenia powierzchniowego i tym samym dostarcza niezbędnych substancji dla przywrócenia równowagi wodnej oraz dla utworzenia filmu ochronnego na skórze.
Sole mineralne a szczególnie jod, stymulują ogólny metabolizm i powoduja wzrost wymiany osmotycznej przyczyniajac sie tym samym do wyeliminowania nadmiaru płynów.


                             
 

Moja opinia : 
Uwielbiam wszelkiego rodzaju maski do twarzy . Zawsze , gdy jestem w jakiejkolwiek drogerii muszę kupić chociaż jedną maskę do twarzy ; ) . Zawsze używałam masek w saszetkach . Nigdy wcześniej nie używałam takiej żelowej maski . Mi przypadła do gustu ta maska . Jest przezroczysta , nie posiada żadnego zapachu . Może to nawet i dobrze bo rzadko kiedy się zdarza żeby maska przyjemnie pachniała . Bardzo łatwo się ją nakłada i zmywa . Po kilkukrotnym użyciu maski  zauważyłam że skóra stałą się bardziej nawilżona i oczyszczona . Myślę że teraz bez problemu można chodzić po całym domu z maską na twarzy i nie straszyć przy tym reszty domowników  ; )  .

Dziękuje firmie BingoSpa za otrzymane produkty do testów ; ) .

6 komentarzy:

 1. Ja miałam wersję drożdżową dla tłustej skóry.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie miałam okazji jej używać :) Może kiedyś się na nią skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam jeszcze takowej, ale znając moją miłość do BingoSpa pewnie się skuszę :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Testowałam tą maskę :) Jest super :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dostałam tę maskę od koleżanki i całkiem nieźle się sprawuje..
  Mi w ogóle pasują maski do twarzy z Bingo.

  OdpowiedzUsuń