wtorek, 10 czerwca 2014

Moskilex - Preparat chroniący przed komarami , kleszczami i nie tylko.

Witajcie . Dzisiaj  przygotowałam dla was recenzje preparatu przeciwko komarom i kleszczą . Mianowicie chodzi o Moskilex , który otrzymałam dzięki współpracy z agencją Werner i Wspólnicy .

O preparacie :
Preparat dla ludzi do ochrony przed komarami, kleszczami i meszkami. Gwarantuje:
 • 100% skuteczność działania na komary i kleszcze przez całe 3 godziny po aplikacji (potwierdzone badaniami przeprowadzonymi na zlecenie producenta)
 • w przypadku komarów jest skuteczny w 90,3% nawet po 6 godzinach od zastosowania (potwierdzone badaniami przeprowadzonymi na zlecenie producenta)
 
Jako jedyny zawiera w składzie aż 3 substancje aktywne: DEET, IR 3535, Pyrethrum Extract.
 
Moja opinia :
Nigdy wcześniej nie miałam tego preparatu u siebie . Przeważnie unikam tego typu preparatów bo mają dość nieprzyjemny zapach . Ale , gdy zobaczyłam go po otworzeniu przesyłki stwierdziłam , że spróbuję i zobaczę czy rzeczywiście warto używać tego typu preparatów . Po zaaplikowaniu preparatu na ciało przez kilka minut czułam go na ciele . Jednak później nie czułam go na ciele i zapomniałam , że w ogóle się nim psikałam . I faktycznie odstrasza komary . Ostatnio wybrałam się na spacer do lasu i całkiem zapomniałam się nim popsikać . Efektem było to , że przyszłam cała w ogromnych , czerwonych bąblach po ukąszeniach komarów . Wcześniej , gdy używałam Moskilex-u po komarach nie było nawet śladu . Tak więc od pewnego czasu Moskilex jest ze mną wszędzie . Mimo nieprzyjemnego zapachu przekonałam się do niego . Lecz wiadomo , że takie preparaty niestety tak nieprzyjemnie pachną . Dodatkowym atutem tego preparatu jest to , że preparat można stosować u dzieci od 6 roku życia .

A wy mieliście do czynienia z tym preparatem ? . Jak wrażenia ? ; ) . Czekam na wasze komentarze ! ; ) .

Dziękuje Agencji Werner i Wspólnicy za możliwość testowania Moskilex-u

http://www.werner.pl/

5 komentarzy:

 1. Mam ten psikacz ;p Zapach okrutny, ale działanie całkiem fajne ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też go testuję i sie sprawdza :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę go mieć, dziś komary dosłownie nie dają mi spokoju :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam produktu, na razie u mnie z komarami jest spokój.

  OdpowiedzUsuń