wtorek, 2 września 2014

Olivenol BB Cream - Recenzja .

Witajcie ;) . Wakacje się już niestety skończyły i zaczął się nowy rok szkolny. Nawet nie wiem kiedy te wakacje zleciały. Jak wiecie jeszcze uczęszczam do szkoły i teraz ciężko znaleźć mi czas na nowe posty i recenzje. Jednak blogowanie wciągnęło mnie całkowicie i nie chce zawieszać bloga dlatego postanowiłam , że będę recenzje pisać ewentualnie w weekendy , a dodawać je będę automatycznie w tygodniu .Koniec już o szkole , dzisiaj przyszłam do was z recenzją Kremu BB , który testuje dzięki Pharmatheiss .


Opis:
 Olivenöl BB Cream to łatwy w aplikacji produkt do cery normalnej i suchej, o kolorze wtapiającym się w skórę. Polecany dla kobiet po 25 roku życia.  Dzięki niemu uzyskujemy delikatny makijaż, cera staje się gładka bez efektu maski.


Moja opinia :
Do testów otrzymałam dwie próbki kremów BB o pojemności 5 ml .Paczkę od Pahrmatheiss otrzymałam w okresie wakacyjnym , więc próbki spakowałam do kosmetyczki i testowałam je na kilkudniowych wakacjach . Takie próbki to fajna sprawa ,gdy chcemy je ze sobą zabrać na jakiś krótki wyjazd . Spokojnie starczą na kilka aplikacji . Ale do rzeczy . Kremy znajdują się w malutkich tubkach zakręcanych plastikową zakrętką .Wspomniałam wcześniej w recenzji kremu Olivenol z oliwą z oliwek , że ma bardzo intensywny zapach . Jeśli chodzi o te kremy BB z nimi jest tak samo , mają identyczny , intensywny zapach . Po dłuższym stosowaniu zapach już tak bardzo nie przeszkadza jak na początku . Kremy mają dość delikatną , kremową konsystencje , dzięki czemu możemy je nakładać palcami. Na początku wydawało mi się , że odcień tych kremów jest dla mnie zdecydowanie za ciemny. Jednak , gdy nałożyłam niewielką ilość kremu na twarz , to ciemny odcień bardzo fajnie dopasował się do kolorytu mojej twarzy. Kremy nie pozostawiają efektu maski. Są bardzo trwałe , ponieważ wytrzymują dość długi okres czasu.Podsumowując : bardzo polubiłam te kremy BB i na pewno w przyszłości zakupie niejedno opakowanie ;) .

(Na zdjęciu może wydawać się , że krem BB ma ciemny odcień. Nałożyłam go specjalnie więcej , żebyście mogli zobaczyć go na ręce , bo jak nałoży się go mniej jest praktycznie nie widoczny ;))


Dziękuje Pharmatheiss za otrzymane kremy BB do testów ! ;).

6 komentarzy:

  1. Mnie się odcień już spodobał :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Chętnie bym wypróbowała na sobie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ach używałam już tylu kremów BB ale swojego ideału jeszcze nie znalazłam.

    OdpowiedzUsuń