wtorek, 26 sierpnia 2014

Recenzja herbat Rooibos ;) .

Witajcie. Dzisiaj przygotowałam dla was recenzje herbat Rooibos ,które testuję dzięki Astra .

Opis :
Rooibos Zielony to naturalnie ususzone, niepoddane procesowi fermentacji listki czerwonokrzewu afrykańskiego. ROOIBOS ZIELONY nie uległ procesom utleniania, dzięki czemu zawiera ogromne ilości witamin, utleniania, dzięki czemu zawiera ogromne ilości witamin, minerałów i innych mikroelementów. Bogaty w antyutleniacze, nie zawiera kofeiny dlatego jest idealnym napojem dla dzieci i kobiet w ciąży.


Herbata Rooibos zielony z trawą cytrynową


Trawa cytrynowa obok charakterystycznego świeżego, cytrusowego smaku znana jest ze swoich właściwości łagodzących i uspakajających.
Bogactwo naturalnych substancji zawartych w listkach ZIELONEGO ROOIBOSA w połączeniu ze smakiem TRAWY CYTRYNOWEJ to gwarancja niepowtarzalnych doznań smakowych.
Rooibos zielony z trawą cytrynową smakije wyśmienicie podany zarówno na ciepło jak i na zimno. Jest to świetna baza do przygotowania orzeźwiających koktajli na upalne dni!
Spróbuj!

Herbata Rooibos zielony z miętą

Mięta posiada znakomite właściwości dobroczynne, pozytywnie wpływa na organizm i jego zdrowie.
Połączenie delikatnego naturalnego smaku ROOIBOSA ZIELONEGO z intensywną i świeżą MIĘTĄ sprawiło, że herbata zyskała nowy wymiar smaku.
Rooibos zielony z miętą smakuje wyśmienicie podany zarówno na ciepło jak i na zimno. Jest to świetna baza do przygotowania orzeźwiających koktajli na upalne dni!
Spróbuj!

Moja opinia :
Herbaty Rooibos znajdują się w niedużym opakowaniu gdzie znajdziemy , aż 25 torebek osobno zafoliowanych . Myślę , że jest to bardzo fajne rozwiązanie , że każda torebka jest zapakowana osobno. Przyznam , że wcześnie nie przepadałam za zielonymi herbatami , przeszkadzała mi ta delikatna gorycz . Lecz herbaty Rooibos są zupełnie inne , mają dość delikatny smak . Herbata z trawą cytrynową ma cytrusowy zapach , natomiast z miętą bardziej ziołowy . Obie herbaty można pić na zimno jak i na ciepło . Osobiście uważam , że na zimno zdecydowanie lepsza jest herbata z trawą cytrynową , a na ciepło z miętą .Lecz jak wiadomo każdy ma inny gust ; ) . Podsumowując herbaty bardzo mi zasmakowały . Dzięki nim przekonałam się do zielonych herbat ;) .

Dziękuje Astra za otrzymane herbaty do testów ! ;) .

12 komentarzy:

 1. kocham herbaty, aktualnie moim ulubieńcem jest herbata - limonka plus zielona herbata

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja dziś piłam znów tę z trawą cytrynową.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co za zbieg okoliczności, właśnie poszukiwałam zielonej z miętą! A jaka jest cena i czy są ogólniedostępne?;>

  OdpowiedzUsuń
 4. też testowałam, są naprawdę pyszne!

  OdpowiedzUsuń
 5. piłam kiedyś u znajomych ;d heh

  OdpowiedzUsuń
 6. piłam, coś pysznego!

  weronikarudnicka.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Dużo słyszałam o tych herbatkach i chyba w końcu zakupię :D

  OdpowiedzUsuń