środa, 20 sierpnia 2014

My Hello Day ! - Recenzja .

Witajcie . Dzisiaj przygotowałam dla was recenzje produktów , które testuje dzięki Hello Day . Jak się domyślacie chodzi tu m.in. o owsiankę jak i o płatki ;) .

ENERGY

Energia jest obecna w każdym żywym organizmie. Stale przetwarzana sprawia, że jesteśmy w stanie realizować swoje pasje, kochać i walczyć o to, co się dla nas liczy najbardziej. Dzięki niej reagujemy na zmiany wewnętrzne i zewnętrzne, aby osiągnąć harmonię pomiędzy ciałem i otoczeniem. Dlatego to, jak jest uwalniana, jest takie ważne. Jej źródło musi być naturalne i pełnowartościowe.

 
Hello Day!® ENERGY jest źródłem witaminy C i żelaza. Witamina C zwiększa przyswajanie żelaza, które pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie i w uwalnianiu energii z pożywienia.
Pełne ziarno. Naturalne źródło błonnika.

Podobnie jak w pozostałych wariantach Hello Day!® ENERGY występuje w dwóch wariantach - płatki do zalania zimną wodą , oraz owsiankę , jeśli wolisz coś na ciepło .

FOCUS
 
Każdego dnia jesteśmy atakowani wszelkiego rodzaju informacjami, dialogami czy żądaniami. Nasze umysły, targane natłokiem bodźców, są stale rozpraszane. Jednak wszystko to topnieje w momencie, gdy skupiamy się na jednej rzeczy. Gdy jesteśmy skupieni, zanika cały świat, czas zwalnia, zmysły wytężają się do granic możliwości i nic nie jest istotne poza teraźniejszą czynnością.

Hello Day!® FOCUS jest źródłem magnezu i witaminy B6, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.
Pełne ziarno. Naturalne źródło błonnika.
 
Podobnie jak w pozostałych wariantach Hello Day!® FOCUS występuje w dwóch wariantach - płatki do zalania zimną wodą , oraz owsiankę , jeśli wolisz coś na ciepło .

FIT 
 
Poczucie lekkości sprawia, że możesz wszystko. Twoja pewność siebie rośnie i jesteś w stanie zdobywać jeszcze więcej. Czujesz się swobodnie ze swoim ciałem. Chętniej się ruszasz, bawisz i uśmiechasz. Uwagę poświęcasz na rzeczy ważne i nie błądzisz w tym, co by było gdyby... Twoje ciało i umysł pozostają w harmonii.
 

Hello Day!® FIT jest bogatym źródłem błonnika. Zawiera delikatny, rozpuszczalny błonnik pszenny oraz błonnik żytni, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu jelit.
Pełne ziarno. Naturalne, bogate źródło błonnika.

Podobnie jak w pozostałych wariantach Hello Day!® FIT występuje w dwóch wariantach - płatki do zalania zimną wodą , oraz owsiankę , jeśli wolisz coś na ciepło .

GLAMOUR
Piękno można podkreślić na wiele sposobów. Najnowszą modą od światowych projektantów, idealną fryzurą lub wyjątkowym makijażem. Jednak tylko to piękno, które lśni ze środka, budzi największy podziw. To wdzięk, z jakim się poruszasz. To szacunek, z jakim odnosisz się do innych. To również to, jak traktujesz siebie i swoje ciało. To zwyczajnie to, jakim człowiekiem jesteś.

Hello Day!® GLAMOUR jest źródłem witaminy C, E i selenu. Selen pomaga zachować zdrowe włosy i paznokcie. Witamina C pomaga w produkcji kolagenu, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie skóry, a witamina E pomaga w ochronie komórek przed starzeniem.
Pełne ziarno. Naturalne źródło błonnika.

Podobnie jak w pozostałych wariantach Hello Day!® GLAMOUR występuje w dwóch wariantach - płatki do zalania zimną wodą , oraz owsiankę , jeśli wolisz coś na ciepło .
  
Moja opinia :
Muszę wam powiedzieć , że zawartość przesyłki bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła . Spodziewałam się kilku saszetek owsianki jak i płatków , a dostałam cały karton . Wraz z rodzinką od razu zabrałam się za testowanie ;) . Płatki i owsianki znajdują się w bardzo poręcznych saszetkach . Uważam , że jest to ogromny plus , ponieważ możemy zabierać je np. do pracy i zajmują naprawdę niewiele miejsca w torebce . Produkty przygotowujemy w mgnieniu oka wystarczy , że zalejemy je wodą lub mlekiem i możemy się zajadać przepyszną owsianką bądź płatkami . W składzie znajdziemy owoce . Pewnie myślicie sobie , że praktycznie w ogóle ich nie widać , ale nie tym razem . Po wsypaniu do miski owsianki czy płatków widać owoce i nie musimy ich wcale szukać , tak jak to bywa w innych przypadkach . Podsumowując produkty Hello Day na pewno zagoszczą w moim domu na dłużej . Są bardzo pożywne i idealne na dobre rozpoczęcie dnia, mało tego są naturalnym źródłem błonnika i posiadają cenne witaminy ;). 

Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj : KLIK

3 komentarze: