piątek, 8 sierpnia 2014

Eukaliptus króluje w moim domu ;) .

Witajcie . Dzisiaj przygotowałam dla was recenzje sprayu eukaliptusowego , który testuje dzięki przemiłemu Panu Piotrowi z eukaliptusowy.pl .

Opis :
Bygum Eucalyptus Spray jest domowym środkiem ogólnego zastosowania . Zawiera 100% olejek eukaliptusowy . Czyści , dezynfekuje i aromatyzuje . Służy nie tylko do czyszczenia zabrudzonych powierzchni gładkich i tapicerowanych, lecz także do usuwania plam, tłuszczu i pozostałości organicznych . Może być używany przed praniem mocno zabrudzonych tkanin , a także do eliminowania nieprzyjemnych zapachów.
Przykłady użycia:
Toaleta
Spryskać powierzchnię preparatem Eucalyptus Spray, umyć szczotką, spłukać, deskę przetrzeć suchą szmatką.
Podłoga
Prysnąć kilka razy bezpośrednio na podłogę,  przetrzeć suchą ściereczką/mopem.
Lustra i szyby
Rozpylić niewielką ilość bezpośrednio na szkło, przetrzeć suchą ściereczką.
Gładkie powierzchnie - umywalki, zlewozmywaki, wanny, kabiny prysznicowe
Spryskać powierzchnię preparatem Eucalyptus Spray i wytrzeć, pozostawiając powierzchnię czystą, zdezynfekowaną i pozbawioną przykrych zapachów.
Usuwanie plam z dywanów i tapicerki
Nasączyć obszar plamy preparatem Eucalyptus Spray. Pozostawić na jakiś czas. Usunąć płyn czystą, mokrą szmatką. Usunąć wilgoć suchą szmatką lub papierowym ręcznikiem. W razie potrzeby powtórzyć proces.
Dezynfekcja  
Materace – rozpylić na materac, poczekać do wyschnięcia.
Szczotka toaletowa – po umyciu toalety, szczotkę wypłukać, spryskać preparatem, odstawić na miejsce.
Kosz na śmieci – po umyciu i wysuszeniu wnętrze kosza spryskać preparatem i założyć nowy worek.
 
Moja opinia : 
Gdy tylko otrzymałam spray do testów, od razu zabrałam się za testowanie.Zaczęłam najpierw od sprzątania łazienki.Rozpyliłam spray na podłogę w łazience, przetarłam suchym mopem, a kafelki w łazience dosłownie lśniły.Do tego unosił się wspaniały eukaliptusowy zapach.Następnie zabrałam się za lustro i tutaj również miłe zaskoczenie.Rozpyliłam niewielką ilość sprayu, przetarłam szmatką, a lustro po prostu wyglądało jak nowe. Spray nie pozostawił żadnych smug na lustrze. Kolejnym plusem tego sprayu jest to, że możemy go używać nie tylko w łazience, ale również w kuchni, a nawet w samochodzie.Ma naprawdę wiele zastosowań i nie muszę teraz kupować kilku środków czystości do domu wystarczy jeden spray, którym wyczyścimy praktycznie wszystko.Tak jak wspomniałam wcześniej zapach mnie zauroczył.Nie jest to żaden chemiczny zapach jak w różnych tego typu domowych środkach, tylko jest to naturalny, eukaliptusowy, przyjemny zapach.Spray jest naprawdę wydajny.Wystarczy niewielka ilość, żeby umyć np. lustro czy toaletę.Cena takiego sprayu to 58 zł .Uważam, że nie jest to dużo, bo naprawdę spray zastępuje kilka środków domowych więc osobiście uważam, że lepiej zainwestować w taki jeden środek niż w 5 innych, które są bardzo chemiczne , a nie naturalne ;).

Posiadam dla was 10% rabat na zakupy na eukaliptusowy.pl . Kod rabatowy : ALEKSANDRA 

Dziękuje eukaliptusowy.pl za otrzymany środek do testów ! ;) . 

8 komentarzy:

 1. wow, tyle funkcji w jednym produkcie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy ;) nie spotkałam się jeszcze z takim ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem przekonana że produkt pięknie pachnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O takim cudeńku jeszcze nie słyszałam i chyba wypróbuję :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Funkcjonalny i ciekawy produkt :)

  OdpowiedzUsuń