poniedziałek, 22 lutego 2016

Soki z tłoczni Maurera - Recenzja

Witajcie. Dzisiaj przygotowałam dla was recenzje soków, które miałam okazje testować dzięki Tłocznia Maurera.

Sok owocowy z czereśni i jabłek :
Sok powstał ze świeżych, certyfikowanych owoców czereśni (50%) i jabłek (50%). Nie zawiera dodatku cukru, wody, ani żadnych konserwantów. Powstaje na prasie, jest tłoczony na zimno. Specjalny proces produkcji sprawia że sok ten zachowuje wiele niezbędnych dla zdrowia witamin i mikroelementów przez co jest również wartościowy jak zjadane owoce.


Sok z jabłek i mięty:

Sok powstał ze świeżych, certyfikowanych owoców jabłek (95%) i mięty (5%). Nie zawiera dodatku cukru, wody, ani żadnych konserwantów. Powstaje na prasie, jest tłoczony na zimno. Specjalny proces produkcji sprawia że sok ten zachowuje wiele niezbędnych dla zdrowia witamin i mikroelementów przez co jest również wartościowy jak zjadane owoce.

Moja Opinia:
Bardzo lubię soki, szczególnie te naturalne. Soki znajdują się w butelkach szklanych o pojemności 300ml. Jestem pozytywnie zaskoczona ich składem, znajdziemy w nich tylko i wyłącznie same owoce więc za to ogromny plus bo ciężko teraz spotkać naturalne, pyszne i zdrowe soki na półkach sklepowych. Smak owoców w sokach jest bardzo wyczuwalny, nawet da się wyczuć cząstki owoców. Soki nie są bardzo kwaśne, mają zrównoważony smak, dzięki czemu świetnie gaszą pragnienie. Jestem bardzo zadowolona z testowanych soków, jestem ciekawa również innych smaków, więc z pewnością w przyszłości skuszę się na inne warianty smakowe :).

Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj: KLIK

8 komentarzy:

 1. Uwielbiam takie zdrowe soki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. takie soki mogę pić cały czas :-)

  weronikarudnicka.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. mogłabym pić je cały czas :)

  weronikarudnicka.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. ja piję tylko wodę, albo świeży sok marchewkowy, takich nie próbowałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. dziękuję za prezentację, o tych sokach nie wiedziałam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Też wcześniej nie wiedziałem nic o tych sokach, ale wydają sie być na prawde warte uwagi. Wielkie dzięki za tą prezentację

  OdpowiedzUsuń