czwartek, 18 lutego 2016

Żel pod prysznic Bond - Recenzja

Witajcie. Dzisiaj przygotowałam dla was recenzje żelu pod prysznic dla mężczyzn, który miał okazję przetestować mój chłopak dzięki Bond .

O produkcie:
Żel pod prysznic do mycia ciała, włosów i twarzy idealny dla aktywnych mężczyzn. Czyści i pielęgnuje ciało pozostawiając przy tym przyjemny zapach. 
Orzeźwiający żel o męskim zapachu sprawia, że skóra będzie ożywiona i zadbana. Formuła żelu zawiera specjalnie dobrane składniki myjące, które są połączone z ekstraktem z guarany i chłodzącym mentolem. 
Przeznaczony do codziennej pielęgnacji ciała, włosów i twarzy, dla mężczyzn, którzy chcą dokładnej czystości i pobudzenia. Dobrze się pieni i łatwo rozprowadza, dzięki czemu możesz wziąć prysznic bez użycia gąbek. Interesujące nuty zapachowe poprawiają nastrój i sprawiają, że codzienny prysznic będzie jeszcze przyjemniejszy. 
pH przyjazne dla skóry.


Opinia:
Jak już wspominałam wcześniej żel był testowany przez mojego chłopaka, ale opowiedział mi o swoich spostrzeżeniach na jego temat. Żel zamknięty jest w dużej, zielonej plastikowej butelce o pojemności 500ml. Żel ma bardzo przyjemny, rześki zapach, bardzo dobrze się pieni, wystarczy niewielka ilość żeby rozprowadzić żel po ciele i włosach. Ma dość gęstą konsystencje, delikatnie lejącą czyli typową dla tego typu produktów. Myślę, że jest to bardzo fajne rozwiązanie dla mężczyzn, ponieważ żel można używać do ciała, włosów i twarzy, nie dość że jest to z pewnością wygodne to jeszcze ekonomiczne rozwiązanie. Podsumowując uważam że żel jest godny uwagi , każdy prysznic z jego użyciem to czysta przyjemność :).

4 komentarze: