czwartek, 11 lipca 2013

Recenzja konfitury z owoców róży .

Jakiś czas temu od firmy Polska Róża otrzymałam 3 konfitury . Dzisiaj przedstawię wam  moją opinie na ich temat .

Kilka słów o firmie :
Firma Polska Róża jest obecna na rynku od 35 lat. Głównym założeniem przy tworzeniu Firmy było uruchomienie produkcji przetworów owocowych o możliwie najwyższych walorach odżywczych bez użycia konserwantów i jakichkolwiek dodatków chemicznych. Niepowtarzalność naszych produktów bierze się z wysokiej troski o dobór surowców oraz rzetelną technologię.


 Konfitura wyprodukowana z wyselekcjonowanych owoców róży. Doskonałe uzupełnienie wykwintnego stołu ,ale także dodatek do deserów i ciast. Polecamy stosowanie konfitury z owoców róży w codziennej diecie jako owocowe delicje i jednocześnie uzupełnienie niedoboru witaminy C.

Moja opinia :
Przyznam szczerze że nie często zdarza mi się jeść tego typu konfitury . W sumie bardzo rzadko jem konfitury , częściej jem dżemy . Zaraz po otrzymaniu paczki od Polskiej róży przyszła mi ochota żeby zrobić placki drożdżowe . Na każdego placka dałam konfiturę i ledwo się obejrzałam wszystkie placki zniknęły w mgnieniu oka . Wszystkim bardzo zasmakowała ta konfitura , jedynym minusem jest  zbyt wysoka cena moim zdaniem jak na taki słoiczek . Ale tak to nie mam żadnych zastrzeżeń . Poniżej zamieszczam zdjęcie jak prezentują się placki drożdżowe z konfiturą :
Chciałam podziękować firmie Polska Róża za otrzymany produkt do testów ; ) .

4 komentarze:

  1. konfitura z owoców róży i z płatków róży jest wspaniałą, ale jeszcze kupnej nie jadłam :)

    OdpowiedzUsuń