środa, 12 marca 2014

Cukierki do żucia Nanobytes .

Jakiś czas temu od Nanobytes otrzymałam cukierki do żucia . Dzisiaj przedstawię wam opinię na ich temat ;).

Krótka historia Nanobytes :
Opis
Jakiś czas temu, daleko, daleko w kosmosie…Niebo było wypełnione jadalnymi planetami, dryfującymi niebezpiecznie blisko gwiazd. Planeta Nano zbudowana była z trzech wstrząsających smaków: truskawkowego, gumy balonowej oraz coli. Kiedy Planeta Nano zderzyła się z gwiazdą, eksplodowała, wypełniając niebo mnóstwem małych słodkości.
Zespół Nano – Astronautów został wysłany, aby zebrać te rzadkie i pyszne cukierki do żucia i przywieźć je z powrotem na Ziemię, dla Ciebie, abyś też mógł cieszyć się tymi pysznymi smakami.
Dostępne w 25-gramowych saszetkach i 65-gramowych zamykanych torebkach..
Nanobytes to najpyszniejsza rzecz, jaką wynaleziono do tej pory na świecie. 

 
Moja opinia :
Cukierki do żucia są dla mnie zupełną nowością . Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z gumami pod taką postacią . Są to takie dość twarde kuleczki , które po rozgryzieniu zamieniają się w gumę :) . Nie są one strasznie twarde dlatego dzieci sobie  bez problemu z nimi poradzą . Nanobytes są dostępne w różnych smakach :truskawka , guma balonowa , oraz cola . Różnorodność smaku pozwala nam wybrać odpowiedni smak jaki nam przypadnie do gustu ; ) . Ja jestem oczarowana tymi cukierkami . Zawsze to jakaś różnorodność :) . Myślę , że w szczególności dzieci będą nimi zachwycone . Podsumowując : cukierki do żucia Nanobytes wyglądają zupełnie inaczej niż inne gumy . W smaku są przepyszne . Fajnie , że jest aż tyle smaków . Wygodna saszetka zmieści się do kieszeni , do torebki , możemy ją mieć ze sobą po prostu wszędzie . Posiada również fajne zamykanie , dzięki czemu nic się nie ma prawa wysypać . 
Smak truskawkowy :
  
Smak gumy balonowej :
 

Smak coca coli :
 

Dziękuje Nanobytes za otrzymane cukierki do testów ; ) . 

 

5 komentarzy: