sobota, 1 marca 2014

Terminarz Jeździecki

Witajcie . Jakiś czas temu otrzymałam terminarz jeździecki do testowania . Dzisiaj przyszła pora na recenzje.

Opis :
Terminarz Jeździecki to niepowtarzalny kalendarz książkowy wydawany od 2006 r. Zawiera praktyczne informacje dla miłośników koni (np.: budowa anatomiczna konia, kościec konia, zęby konia ...), dane teleadresowe i informacyjne (adresy ośrodków jeździeckich, stadnin, hodowców koni itp.)

Moja opinia :
Terminarz bardzo przydatny w życiu codziennym . Terminarz pod względem wizualnym jest wykonany rewelacyjnie .Bardzo ciekawe zdjęcia , oraz kolorystyka . Możemy znaleźć w nim bardzo ciekawe informacje na temat koni .Producent zadbał jednak o bardzo ważną rzecz mianowicie na początku terminarza możemy znaleźć telefony alarmowe na czerwonym tle dzięki temu łatwo rzuca się to w oczy i nie trzeba długo szukać . Na pierwszej stronie możemy znaleźć miejsce gdzie wypełniamy dane . Podajemy swoje imię , nazwisko adres zamieszkania i inne ważne informacje . Znajdziemy również stronę na zapisanie swojego tygodniowego rozkładu zajęć . Na ostatnich stronach znajdziemy adresy i numery telefonów do różnych stadnin , ośrodków jeździeckich itd .Znajdziemy również tabelkę w której zapisujemy termin odrobaczeń , szczepień itp. Podsumowując terminarz  bardzo wysokiej jakości . Posiada dużo miejsca na różnorodne zapiski . Świetna grafika , która cieszy oko . Terminarz można kupić za 29.99 , więc myślę że nie jest to wysoka cena jak na taki terminarz z tyloma informacjami i zdjęciami . Teraz pokażę wam jak kalendarz wygląda od środka jak i z zewnętrznej strony :
 Przód terminarza :

Gdy otworzymy terminarz naszym oczom ukazuje się dość duże zdjęcie :
 
Jak już wcześniej wspomniałam na pierwszej stronie znajdują się najważniejsze informacje : imię , nazwisko , adres , NIP ,grupa krwi i wiele, wiele innych informacji .
 
Na kolejnej stronie znajdziemy telefony alarmowe
 
Znajdziemy również tygodniowy rozkład stałych zajęć

Dalej możemy znaleźć informacje o budowie anatomicznej konia i nie tylko .
 
Możemy znaleźć też kalendarz na 2014 rok i na 2015 rok w pomniejszonej wersji .

Każdy tydzień ma osobną stronę i miejsce na notatki .
 
Możemy znaleźć zdjęcie koni . Na każdy miesiąc przypada inne zdjęcie .
 

 

 

 

  

 
Tak jak wcześniej wspomniałam na jednych z ostatnich stron znajdują się adresy do różnych ośrodków jeździeckich stadnin itp. 

Na samym końcu terminarza znajduje się miejsce na notatki.
 
Tak samo jak na początku , na ostatniej stronie znajduje się duże zdjęcie .
 
Tak prezentuje się tył terminarza:
 
Trochę tych zdjęć jest ale chciałam wam pokazać terminarz od środka . Nie są to wszystkie strony tylko malutka garstka , ponieważ kalendarz ma aż 144 strony ; ) .Dziękuje wydawnictwu Tebra za otrzymany terminarz do testów . Zainteresowanych asortymentem zapraszam na stronę : KLIK

4 komentarze: