niedziela, 16 marca 2014

Hotdog z jelenia - czyli coś dobrego dla psów ; )

Witajcie :) . Dzisiaj chciałabym wam przedstawić jeden produkt , który otrzymałam dla psa . Są to mianowicie hotdogi z jelenia . Co jakiś czas będę umieszczać tu recenzje produktów dla psów , z racji tego że otrzymałam cały karton produktów do jedzenia dla piesków ; ) .

O produkcie :
O´Canis "HOTDOG" dla psów wyprodukowane są ze 100% mięsa jelenia, nie zawierają cukru, substancji wabiących, sztucznych dodatków i wypełniaczy. Są dlatego świetną nagrodą dla psów.Moja opinia :
Jak już wam kiedyś wspominałam bardzo cenie sobie produkty , które wykonane są z naturalnych składników . Fajnie że firma O'Canis zadbała o psy , żeby zjadły coś co jest naturalne , bez sztucznych składników . Czytając skład nie znalazłam niczego co by mnie przeraziło . Na początku zastanawiałam się czy mój piesek zje , ten produkt z jelenia , ale gdy tylko dałam mu te patyczki wsuwał , że aż mu się uszy trzęsły ; ) . Firma stanęła na wysokości zadania i stworzyła wspaniałe przysmaki , oraz karmy dla zwierzaków , które zawierają prawdziwe mięso i nie tylko .Za produkty , które są wspaniałe jakościowo , płacimy naprawdę nie wiele . Ja jestem zachwycona tymi produktami , fajnie że ktoś zadbał o naszych czworonogów ; ) . Zapraszam wszystkich na stronę O'Canis :KLIK.

6 komentarzy: