wtorek, 13 maja 2014

Cukierki ,,Pszczółka'' - Recenzja

Witajcie . Jakiś czas temu na fanpage'u Pszczółka Fabryka Cukierków , odbył się nabór do testowania . Bez wahania się zgłosiłam i jak się okazało została wybrana do testów . Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie , za co bardzo serdecznie dziękuję ; ) .
Taką paczuszkę otrzymałam do testów od Pszczółki :

Od lewej :
-Cukierki Magic Kiss
-Cukierki Super P 
-Cukierki Coffe Amo

O Fabryce Cukierków Pszczółka :
(informacja ze strony :KLIK
Od ponad 60 lat jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów karmelków twardych i nadziewanych. Nasza firma zlokalizowana jest w Lublinie, działa pod nadzorem Krajowej Spółki Cukrowej S.A.
Smak słodkich produktów „Pszczółki” poznało już kilka pokoleń Polaków. Naszym konsumentom proponujemy ponad 40 rodzajów cukierków. Dzięki zróżnicowanej i bogatej ofercie udaje nam się sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym gustom odbiorców. Uwzględniając ich potrzeby systematycznie rozszerzamy asortyment, dbając o to, by stanowił źródło przyjemności oraz zadowolenia. Stale monitorujemy rynek i z powodzeniem dopasowujemy do niego naszą ofertę. Słodycze firmujemy hasłem „Wyprodukowane z pasją”, co jest gwarancją zaangażowania i troski jaką wkładamy w proces tworzenia cukierków.
Produkujemy słodycze w oparciu o własne, sprawdzone od lat, niepowtarzalne receptury, łącząc tradycję ze zmieniającymi się preferencjami smakowymi klientów. Tym, co od wielu lat wyróżnia nas na rynku jest doskonały smak cukierków. Uzyskujemy go dzięki stosowaniu wyłącznie najlepszych składników takich jak naturalne soki, doskonała czekolada i prawdziwy miód. Logo „Pszczółki” jest symbolem najwyższej jakości produktów.
Naszym niewątpliwym sukcesem jest wprowadzenie na polski rynek nowej kategorii cukierków z nadzieniem musującym „Musss”, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów, stając się jednocześnie kolejnym hitem sprzedażowym.
Na początku 2010 roku uruchomiliśmy jedną z najnowocześniejszych w Polsce linii produkcyjnych. Na całym świecie jest zaledwie dwadzieścia maszyn cukierniczych tej generacji, a lubelski zakład jest jedynym w Polsce, w którym są one wykorzystywane w procesie produkcyjnym. Dysponujemy także nowoczesnym laboratorium, w którym, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, badamy nasze karmelki.
Poza zapleczem technologicznym, przywiązujemy ogromną wagę  do kwestii zasobów ludzkich. Zatrudniamy specjalistów, których wysoki poziom kwalifikacji gwarantuje najlepszą jakość produktów. Dzięki temu słodycze od „Pszczółki” są regularnie doceniane w konkursach, zyskując liczne wyróżnienia. Nasze karmelki cieszą się też niesłabnącym powodzeniem poza granicami Polski. Można je znaleźć m.in. na sklepowych półkach w USA, Rosji, Niemczech, Łotwie, Słowacji, Czechach, Estonii, Azerbejdżanie czy Mongolii. Eksport stanowi w tej chwili ok. 15% całej sprzedaży.
Prezesem Fabryki Cukierków „Pszczółka” jest Marek Spuz vel Szpos.

Zacznijmy od cukierków coffe amo . 
 
Od producenta: 
Poznaj nowy czekoladowy cukierek o czterech wyjątkowych smakach kawy : espresso, cappuccino orzechowym, latte i irish coffee.  Coffee Amo - " z miłości do kawy "

 Espresso : 
    
Latte : 
   
Irish coffe : 
   
Orzechowe cappucino :
   
Moja opinia :
Uwielbiam cukierki kawowe , więc bardzo się ucieszyłam , gdy zobaczyłam je w paczuszce . Jednakże z cukierkami coffe amo nigdy wcześniej nie miałam do czynienia . W opakowaniu znajdziemy dość sporo cukierków o czterech wariantach smakowych . Jak widzicie na zdjęciach powyżej z wyglądu praktycznie się nie różnią , lecz każdy z nich smakuje zupełnie inaczej . Najbardziej do gustu przypadły mi cukierki o smaku orzechowego cappucino . Uwielbiam orzechowe cappucino , praktycznie  pije je codziennie więc to pewnie dlatego ; ) . Jednak wszystkie cukierki naprawdę świetnie smakują , a co najlepsze oblane są czekoladą . A czekoladę chyba każdy lubi , prawda ? ; )  . U mnie te cukierki z pewnością jeszcze nie raz zagoszczą ; ) .
Teraz co nieco o cukierkach Magic Kiss . 
 
Od producenta : 
Mieszanka czekoladowych pralin w czterech wyjątkowych smakach : Adwokat , czekolada, kokos i latte . 
  
Adwokat :
 
Czekolada:
  
Kokos :
  
Latte : 
   

Moja opinia :
Uwielbiam czekoladowe praliny . Mogłabym je jeść bez końca . W moim domu zawsze znajdą się jakieś czekoladowe praliny , ponieważ je uwielbiam . Te od Pszczółki również bardzo mi zasmakowały . Wszystkie są naprawdę przepyszne . I co najdziwniejsze zjadłam nawet kokosowe praliny , a kokosu nie lubię . Jednak w tych pralinach jest on dość słodki i naprawdę kokosowe praliny zdobyły moje serce . Z resztą jak wszystkie ; ) . Jak możecie zobaczyć na zdjęciach powyżej praliny są nadziewane różnymi smakami . Więc kupując te praliny , każdy znajdzie smak , który najbardziej mu przypasuje .

A teraz pora na ostatnie cukierki czyli Super P .
 
Od producenta : 
Super "P" - Super Pszczółka
Cukierki nadziewane o smaku owocowym oblane pyszną mleczną czekoladą.
  
Tak prezentuje się cukierek po przecięciu na pół :


 

Moja opinia :
Cukierki Super P są świetne dla dzieci i nie tylko . Cukierki nadziewane o smaku owocowym oblane są mleczną czekoladą . Każdy cukierek zamknięty jest w opakowaniu z pszczółką . Znajdziemy na nim również nazwy różnych przedmiotów szkolnych . Więc myślę , że są idealne dla dzieci do szkoły i z pewnością zrobią furorę . Z cukierkami Super P miałam pierwszy raz do czynienia i są naprawdę przepyszne . Lubię takie owocowe cukierki , fajnie , że są oblane mleczną czekoladą . Te smaki świetnie się ze sobą łączą i genialnie smakują . 
Tak prezentują się cukierki , na każdym znajdziemy nazwę przedmiotu szkolnego :
Matematyka :

J.Polski :
 
Historia :

Fizyka :
 
J.Niemiecki :
 
J.Francuski :

J.Angielski :
 
J.Hiszpański :

Chemia :
 

I na koniec wszystkie cukierki , które otrzymałam od Pszczółki :

 Mam nadzieje ,że ta dość obszerna recenzja wam się spodobała ;) . A co robią pszczoły ?... Oczywiście brzęczą ; ) .
              
Dziękuje Fabryce Cukierków Pszczółka za wybranie mojego bloga, oraz za otrzymaną paczkę  ;) . 

3 komentarze: