wtorek, 6 maja 2014

Współpraca z Grante ;)

Witajcie po majówce ;) . Wypoczęci?;) . W czasie długiego weekendu w piątek odwiedził mnie kurier z dość ciężką paczką , a raczej kartonem . Okazało się , że otrzymałam cudowne soczki firmy Grante .

O sokach :
Soki GRANTE to wspaniałe uzupełnienie codziennej diety, wspierają Twoje zdrowie i przedłużają młodość! Naszą misją jest promocja zdrowego stylu życia, dlatego też oferujemy soki najwyższej jakości. Główna linia produktów Premium obejmuje całkowicie naturalny sok z granatów oraz sok z granatów z winogronem. Soki GRANTE to doskonały smak płynący prosto z natury!

Według zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia, każdego dnia powinno się jeść przynajmniej pięć porcji różnych warzyw i owoców. Doskonałą alternatywę diety wspierającej zdrowy styl życia stanowią soki GRANTE. Wystarczy tylko jedna szklanka soku, aby korzystać z bogactwa witamin i składników mineralnych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.


A tak oto prezentuje się paczuszka z tymi cudownościami : 

Od lewej :
-100% sok z owoców granatu(wersja mniejsza i większa )
-100% sok z owoców pigwy
-100% sok z owoców granatu i winogron  (tutaj również wersja mniejsza i większa )

Jak widzicie firma obdarowała mnie swoimi wspaniałymi sokami . Zabieram się za testowanie ; ). Dziękuje firmie Grante za otrzymaną paczkę ; ) .

6 komentarzy: