piątek, 16 maja 2014

Taśma pakowa tesapack® eco&strong -Recenzja

Witajcie . Dzisiaj przygotowałam dla was recenzje taśmy pakowej , którą miałam możliwość testować dzięki firmie Tesa .

O taśmie :
Taśma pakowa tesapack® eco&strong zapewnia bezpieczne
i pewne zamykanie opakowań oraz wiązkowanie.
Doskonale sprawdzi się zarówno w pracy, jak i domu. Korzystanie z niej jest niezwykle wygodne - umożliwia ciche oraz równe rozwijanie. Za pośrednictwem taśmy zabezpieczać można paczki o wadze do 8 kg. Jest odporna na promieniowanie UV.
Substancja klejąca taśmy nie zawiera rozpuszczalników. Rolka oraz nośnik wykonane są w 100% z recyclingu. Dzięki temu taśma pakowa tesapack® eco&strong stanowi produkt w pełni przyjazny dla środowiska.


Moja opinia :
Dość często zdarza mi się wysyłać paczki , więc bardzo się cieszyłam ,gdy znalazłam tą taśmę pakową . Na pierwszy rzut oka rzuca się napis : 100% recycled plastic , oznacza to , że taśma jest przyjazna dla środowiska , oraz jest wykonana w 100% z recyclingu . Fajnie , że firma zatroszczyła się o to , żeby taśma ta była przyjazna dla środowiska , bo niestety wiele takich taśm nie jest przyjaznych dla środowiska . Taśmę cicho się odwija , nie słychać nieprzyjemnego dźwięku przy zabezpieczaniu paczki . Taśma ta , jest bardzo wytrzymała . Uważam , że jest to bardzo dobry produkt . Kupując go mamy pewność , że nie zaszkodzimy niepotrzebnie środowisku , a nasze paczki będą dobrze zabezpieczone .


Dziękuje firmie Tesa za możliwość testowania tej taśmy ; ) .

4 komentarze: