sobota, 29 września 2012

Recenzja współpracy - batonik

Wraz z chałwą od firmy odra otrzymałam batonik beauty line .
Opis producenta :

Pełnoziarnisty baton musli z owocami żurawiny i czerwonej porzeczki.
beauty line - naturalne piękno
Receptura oparta została na bazie mieszanki różnych gatunków zbóż, owoców żurawiny i czerwonej porzeczki, dzięki którym baton charakteryzuje się wysoką zawartością naturalnego błonnika pokarmowego -  niezbędnego składnika codziennej diety, dającego przez długi czas uczucie sytości.
Baton musli Beauty line to idealna przekąska, która szybko dostarczy energii na dłuższy czas w każdych warunkach - w pracy, w domu, podczas wyjazdu i w szkole.
Moja opinia : 
Dzięki współpracy z firmą odra otrzymałam 3 batoniki musli . Jeden wzięłam sobie do szkoły po kęsie poczułam zboża i owoce żurawiny i porzeczki . Po zjedzeniu całego batonika czułam się syta . Jedząc tego batona miałam wrażenie że jem coś lekkiego i pysznego . Powiem szczerze nie wiem gdzie kupić te batoniki ale gdy się dowiem to na pewno u mnie zawitają jeszcze nie raz . Poluje również na musli z serii beauty line i na koktajl również z tej firmy .
Oto zdjęcie batonika :
 


Więc polecam ten batonik dla tych którzy szukają coś sycącego i mało kalorycznego do jedzenia . Niestety nie wiem gdzie go kupić ani jaka jest jego cena. A wy już próbowaliście te batoniki ? Jeśli tak to napiszcie w komentarzu ;)

1 komentarz:

  1. lubie te batoniki, sa lekko kwaskowate, ale odzywcze i dodajace sił :)

    OdpowiedzUsuń