czwartek, 10 kwietnia 2014

Citrosept Forte Acerola - krople

Witajcie . Dzisiaj przygotowałam dla was post o produkcie na odporność . Jest to już ostatni produkt , którzy otrzymałam dzięki współpracy z CINTAMANI .
O produkcie :
 
Citrosept Forte Acerola 10ml to krople zawierające ekstrakt z pestek i miąższu grejpfruta wzbogacony koncentratem z aceroli , owocu bogatego w naturalną witaminę C .

Moja opinia :
 Gdy pogoda robi się brzydka szukamy różnych sposobów na zapobieganiu grypie . Ja przeważnie stosowałam domowe sposoby , ponieważ zawsze uważałam , że domowe sposoby lepsze niż tabletki czy jakieś krople . Jednak , gdy dostałam do testów krople jak i kapsułki (kapsułki opisywałam wcześniej ) postanowiłam , że mimo to je przetestuje . Krople mają żółtawy kolorek . Są zamknięte w małej buteleczce z grubego szkła .Krople stosowałam wraz z kapsułkami Citrosept Forte . Efekt był widoczny , ponieważ miło zmieniającej się pogody i chorych osób  w domu nie byłam przeziębiona . Niestety z przykrością muszę stwierdzić , że nie podszedł mi smak tych kropli . Smak był strasznie gorzki , dlatego mieszałam krople wraz z sokiem pomarańczowym . Może tylko ja odczułam taki nieprzyjemny smak , innym może on nie przeszkadzać . Podsumowując krople w połączeniu z kapsułkami sprawdziły się bardzo dobrze , ponieważ nie zachorowałam podczas stosowania tej kuracji . Jedyny minus to właśnie smak kropelek . Mimo wszystko polecam ; ) .
Dziękuje firmie CINTAMANI za otrzymane produkty do testów ! ; ) .

2 komentarze: