wtorek, 15 kwietnia 2014

Gazetomania - Recenzja

Witajcie . Dzisiaj chciałabym wam napisać o gazecie , którą możemy wykonać zupełnie sami . Wykonanie jej jest dziecinnie proste , a mina osoby obdarowanej bezcenna ; ) .
Oto kilka kroków , by wykonać samemu gazetę :
Krok 1.
Stwórz artykuł . Możecie w nim napisać o osobie której chcecie podarować prezent i nie tylko . Sami decydujecie o czym i o kim piszecie .
Krok 2.
Wybieramy zdjęcie na front gazety . 
Krok 3.
Wybieramy wzór gazety . 
Krok 4.
Możemy stworzyć artykuł , oraz dodać zdjęcie również na ostatniej stronie gazety .
Krok 5.
Wybieramy pakiet , który nas interesuje .
Krok 6.
Uzupełniamy dane do wysyłki i wybieramy sposób dostawy  .
 
 
 Moja opinia : 
Po wymianie kilku maili z przemiłą Panią Anią mogłam wykonać własną gazetę . Napisanie artykułu trochę mi zajęło , ale przyznam szczerze , że było warto i nie żałuje poświęconego czasu na jego napisanie .  Chciałam , aby gazeta była wyjątkowa dlatego postanowiłam , że skorzystam trochę z gotowego tekstu i dodam do tego coś od siebie . Ja nie robiłam artykułu na ostatniej stronie dlatego postanowiłam , żeby gazeta była w antyramie . Efekt końcowy był fenomenalny . Gazetę stworzyłam specjalnie dla mojej mamy z okazji jej 38 urodzin . Jej mina mówiła sama za siebie i od razu pochwaliła się reszcie rodziny prezentem . Podsumowując moja mama była bardzo zadowolona z otrzymanej gazety . Śmiechu przy czytaniu artykułu było co nie miara , ale było warto ; ) . Na stronie Gazetomania  można znaleźć różne kategorie np . prezent dla mamy , na 30 urodziny czy prezent na 40-stkę . Do każdej kategorii znajdziemy różnorodne artykuły . Więc znajdziemy artykuł na każdą okazje ; ) . Zachęcam wszystkich do stworzenia takiej gazety. Trud w wykonanie gazety zostanie wynagrodzony miną obdarowanej osoby ;) .
Dziękuje Gazetomania za współpracę ! ; ) .

3 komentarze:

  1. Fajny prezent, szkoda, że taki drogi, z tego co patrzyłam, kosztuje 60 zł.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja próbuję coś naskrobać tam na urodziny dla mojej mamy ;)

    OdpowiedzUsuń