środa, 30 kwietnia 2014

Coś co pieski lubią najbardziej ... ;)

Witajcie . Dzisiaj przygotowałam dla was recenzje produktów , które otrzymałam od firmy O'canis .

Co mówi producent ? :
O'Canis cygara dla psa z dziczyzny to karma uzupełniająca dla psów składająca się w 100% z mięs dziczyzny.
Cygara dla psa, które składają się w 100% z mięs dziczyzny, są zdrową i zabawną przekąską między posiłkami. Wykorzystujemy tutaj świeże mięsa dziczyzny, które później formowane jest w cygara i delikatnie suszone. O'Canis cygara dla psa w 100% z mięs dziczyzny nie zawierają cukru, substancji wabiących, sztucznych dodatków i wypełniaczy. Dlatego są idealne jako nagroda i zachęta podczas treningu dla psów o wrażliwych jelitach.
Cygara te są zapakowane w zgrzewanej torebce nieprzepuszczającej zapachów.
Długość:19cm,śr.21mm,waga:ok.40g
O'Canis cygara dla psa w 100% z mięs dziczyzny doskonale nadają się również jako prezent dla właścicieli psów.
Podsumowując jest to zdrowy i smaczny przysmak dla każdego psa.

A teraz o cygarach dla psów z bażanta : 
O'Canis cygara dla psa z bażanta to karma uzupełniająca dla psów składająca się w 100% z mięsa bażanta.
Cygara dla psa, które składają się w 100% z mięsa bażanta, są zdrową i zabawną przekąską między posiłkami. Wykorzystujemy tutaj świeże mięso bażanta, które później formowane jest w cygara i delikatnie suszone. O'Canis cygara dla psa w 100% z mięsa bażanta nie zawierają cukru, substancji wabiących, sztucznych dodatków i wypełniaczy. Dlatego są idealne jako nagroda i zachęta podczas treningu dla psów o wrażliwych jelitach.
Cygara te są zapakowane w zgrzewanej torebce nieprzepuszczającej zapachów.
 
Moja opinia : 
Mojemu pieskowi zasmakowały bardzo cygara z bażantem jak i z dziczyzną . Myślę , że w takiej postaci psom lepiej się zjada taką przekąskę . Cygaro jest dość długie , więc pies może sobie wziąć je między łapki i swobodnie zacząć zajadać . Cygaro ma dość specyficzny zapach  ciężko mi określić ten zapach , ale nie przeszkadza on pieskowi podczas posilania się tą przekąską . Co do składników , to składniki są dobrane świetnie . Nie mam się do czego przyczepić . W cygarach znajduje się dużo mięsa ,białka i nie tylko .Cygara zapakowane są w zgrzewanej torebce nieprzepuszczającej zapachów więc spokojnie możemy trzymać je w szafie lub jakimś kuferku . Podsumowując : Cygara z bażanta jak i z dziczyzny zasmakowały bardzo  mojemu pieskowi . Mają bardzo ciekawy skład . Polecam je wszystkim właścicielom psów . Pieską z pewnością zasmakuje i będą się zajadać ; ) .

Zainteresowanych zapraszam na stronę O'canis : KLIK .

4 komentarze:

  1. Moja sunia uwielbia ich produkty :) Cygara widziałam nawet w Rossmannie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. niestety nie mam pieska.. mam 3 kotki :)

    OdpowiedzUsuń