środa, 13 marca 2013

Paczuszkowo ;)

Dzisiaj po powrocie do domu zobaczyłam Awizo na stole . Szybko ubrałam się i pobiegłam na pocztę . Po powrocie do domu zaciekawiona paczką otworzyłam ją w błyskawicznym tempie . Okazało się że to paczka od SchrupTo . Oto zawartość paczuszki :

Od górnej lewej strony :
2 babeczki w ciemnej czekoladzie
wafelki z masłem orzechowym
baton karmelowo - nugatowy  od Nestle
I długaśny żelek o smaku kwaśnych jabłek

Trochę słów o firmie :

Handlem w Internecie zajmujemy się od wielu lat. Tworząc SchrupTo.pl chcemy uchylić Wam odrobinę nieba i podzielić się z Wami naszą pasją do niecodziennych słodyczy. Przybliżymy Wam świat cukierków, czekolady i różnych smakołyków, które są prawdziwą legendą w innych krajach. Słodycze to dla nas coś więcej niż przekąska.

Muszę przyznać że nie znam tych słodyczy , które  otrzymałam , ale razem z siostrą zabrałyśmy się za żelkę i jest naprawdę warta polecenia . Aktualnie na ich stronie jest na nią promocja . Wszystkie słodycze są z zagranicy więc myślę że warto coś zamówić  .Zapraszam wszystkich na stronę SchrupTo.pl  , aby zapoznać się z asortymentem sklepu . A wam jak się podoba paczuszka ? . Zamierzacie coś kupić w sklepie internetowym ? . Czekam na wasze komentarze ; )

1 komentarz: