piątek, 2 listopada 2012

Podziękowanie

Chciałam bardzo serdecznie podziękować firmie Verbena za możliwość przetestowania ich ziołowych cukierków . Nie spodziewałam się aż tak dużej paczuszki ;) .
Kilka słów o Verbenie :
ZDROWA PRZYJEMNOŚĆ
Nawet słodycze mogą mieć swoje miejsce w prawidłowym odżywianiu i stylu życia, pod warunkiem, że zjadamy je w odpowiedniej ilości. Jednak dziś już nie wystarczy, aby cukierek „tylko” smakował. Oczekujemy od niego czegoś więcej i to w pełni zasłużenie.
Wszystkie cukierki Verbena zawierają bardzo wartościowe wyciągi z ziół leczniczych, które różnią się składem w zależności od smaku. Te unikalne zestawy tworzą zioła i rośliny, dobierane na podstawie badań prowadzonych na szeroką skalę. Wszystkie zioła i rośliny pochodzą z czystych ekologicznie regionów górskich.
Działanie roślin, zastosowanych w wyciągach to przeciwdziałanie najczęstszym chorobom. Zioła i rośliny wpływają korzystnie na nasz organizm, chroniąc przed chorobami dróg oddechowych, podnosząc odporność, poprawiając trawienie, działając antydepresyjnie i działając antytoksycznie.
Kombinacja wyjątkowego doznania smakowego i zrównoważonej zawartości wyciągów ziołowych, wraz z nowoczesnym atrakcyjnym designem spełnia oczekiwania i preferencje nawet najbardziej wybrednych konsumentów.
(opis zaczerpnięty ze strony Verbeny) 

Jeszcze raz chciałam podziękować firmie Verbena i życzę sukcesów ;)1 komentarz:

  1. Oni mają naprawde wspaniałe cukiereczki, bardz je lubie:)

    OdpowiedzUsuń