wtorek, 20 listopada 2012

Recenzja współpracy

Ostatnio zakończyłam testować produkty firmy Vivi dzisiaj przyszedł czas na recenzje częsci z nich . Druga częsc produktów będzie opisana jutro ;) .
A więc zaczęłam od Musli owsianego polskie owoce .

Opis produktu : 

Musli owsiane polskie owoceMusli owsiane polskie owoce to mieszanka płatków zbożowych z owsa, jęczmienia oraz żyta, która jest wzbogacona w polskie owoce takie jak: śliwki, jabłka, maliny, czarne porzeczki oraz żurawinę. Musli owsiane polskie owoce to naturalne, bogate źródło błonnika, który jest niezbędny w naszej diecie. Nie tylko reguluje przemianę materii, ale również obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi. Błonnik wspomaga perystaltykę jelit oraz zapewnia uczucie sytości na dłużej. Dodatkowo płatki owsiane dostarczają białka oraz witaminz grupy B. Uważa się, że regularne spożywanie płatków owsianych poprawia pamięć i koncentrację.
Musli owsiane polskie owoce to doskonały posiłek do osób dbających o zdrowie i sylwetkę, prowadzących aktywny tryb życia.
 
 
Moja opinia : 
Musli jest bardzo pyszne i pożywne . Ja po jednej misce jogurtu z musli miałam uczucie sytości i w między czasie nie musiałam nic jeść ponieważ jest się tak nasyconym że starczy do obiadu ;) . Osoby które kochają owoce to na pewno się skuszą ponieważ , musli te zawiera pełnowartościowych owoców .  Jak dla mnie musli jest na plus nie znalazłam w tym produkcie nic co mogło by komuś zaszkodzić więc polecam ! ; ) .

1 komentarz: